Ocena ryzyka zawodowego - Technik elektryk samochodowy

ORZ-1047 - Technik elektryk samochodowy

Niniejsza ocena ryzyka zawodowego na stanowisku Technik elektryk samochodowy to kompletna dokumentacja, która opracowana została zgodnie z obowiązującą normą PN-N-18002. Ta metoda szacowania ryzyka zawodowego zyskała uznanie nie tylko pracodawców, ale i organów kontrolujących. Nasz dokument zapisany jest w formie tabelarycznej, dzięki czemu jest przejrzysty, czytelny i przystępny dla pracowników. Nadaje się do natychmiastowego wdrożenia, jednak, gdy zaistnieje potrzeba, można go w łatwy i szybki sposób uzupełnić.

Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów, współpracy z wieloma pracodawcami, udało nam się opracować dokumentację spełniającą wymagania organów kontrolujących, ale przede wszystkim zmniejszyć ryzyko na stanowiskach pracy, a co za tym idzie, zwiększyć bezpieczeństwo pracowników. 

Dokumentacja oceny ryzyka zawodowego dostępna jest w dwóch wariantach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA (szczególnie polecana) - plik elektroniczny, dostępny w czterech rozszerzeniach, dzięki czemu plik otwiera się w każdym programie biurowym. Dzięki formie wysyłki, plik przekazywany jest na konto e-mail klienta, natychmiast po zaksięgowaniu płatności, co skraca czas realizacji zamówienia. Pobrana dokumentacja nadaje się do edycji, w łatwy sposób można nanieść zmianym wprowadzić aktualizację. 
  • WERSJA DRUKOWANA - wydrukowany i oprawiony dokument, gotowy do podpisu i wdrożenia w zakładzie pracy, wysyłany za pośrednictwem kuriera, na wskazany adres pocztowy.
Ocena ryzyka zawodowego - Technik elektryk samochodowy
Cena: 47.90 zł

Dostępność: NATYCHMIAST

 


Elektroniczna, plik .doc/.docx/.odt/.pdf 47.90 zł
Papierowa, gotowy wydruk - A4 59.00 zł

Brak opinii i ocen.