Ocena ryzyka zawodowego - Rejestratorka medyczna

ORZ-1575 - Rejestratorka medyczna

Ocena ryzyka zawodowego to dokument wymagany przepisami prawa. W celu zwiększenia bezpieczeństwa pracowników oraz ograniczania możliwości wystąpienia zagrożeń na stanowiskach pracy, każdy pracodawca jest zobowiązany do opracowania i wdrożenia w zakładzie pracy oceny ryzyka zawodowego. Bez względu na wykonywane czynności, na każdego pracownika czyhają zagrożenia, a ryzyko występujące na stanowisku pracy, nawet pracownika biurowego występuje dość często.

Niniejsza ocena ryzyka zawodowego na stanowisku pracy - Rejestratorka medyczna to kompletny dokument, stworzony z myślą o pracodawcy oraz pracownikach. Opracowany został przez doświadczony zespół specjalistów, we współpracy z pracodawcami i pracownikami. Dokumentacja stworzona jest w oparciu o metodę  polskiej normy PN-N-18002. Sam dokument jest spójny, przejrzysty i przystępny dla pracowników.

Aktualnie oferujemy dwie wersje dokumentu:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA (zalecana) - plik elektroniczny, wysyłany bezpośrednio do klienta na skrzynkę mailową. Dzięki temu skracamy czas realizacji zamówienia nawet do 10 minut. Wersja elektroniczna pozwala na edycję dokumentacji, dostosowanie jej do potrzeb stanowiska, czy zakładu pracy oraz wprowadzenie zmian w późniejszym terminie. Plik dostępny w czterech rozszerzeniach, co zapewnia jego otwarcie przez każdy program przeznaczony do edycji tekstu.
  • WERSJA DRUKOWANA - drukowany, oprawiony dokument, wysyłany kurierem na adres pocztowy zamawiającego.
Ocena ryzyka zawodowego - Rejestratorka medyczna
Cena: 47.90 zł

Dostępność: NATYCHMIAST

 


Elektroniczna, plik .doc/.docx/.odt/.pdf 47.90 zł
Papierowa, gotowy wydruk - A4 59.00 zł

Brak opinii i ocen.