Ocena ryzyka zawodowego - Marynarz statku morskiego

ORZ-2574 - Marynarz statku morskiego

Oszacowanie ryzyka zawodowego to obowiązek, który został nałożony w obowiązujących przepisach na pracodawcę. Ocena ryzyka zawodowego ma na celu identyfikację zagrożeń, występujących na stanowisku pracy, a tym samym poprawę bezpieczeństwa pracy i zminimalizowanie ilości wypadków przy pracy. Dzięki dostępnym metodom szacowania ryzyka istnieje możliwość stworzenia dokumentacji, dzięki której, łatwo przekazać wiedzę pracownikowi.

Niniejsza ocena ryzyka zawodowego na stanowisku - Marynarz statku morskiego opracowana została na podstawie normy PN-N-18002. Wykorzystujemy właśnie tę metodę do oszacowania ryzyka zawodowego ze względu na jej przejrzystość oraz uznanie ze strony inspektorów pracy. Ryzyko zostało ujęte w formie tabelarycznej, co znacząco wpływa na łatwość przyswajania informacji przez pracownika.

Oferujemy dwie wersje dokumentacji:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA (zalecana) - informacja o dostępności dokumentacji wysyłana jest do klienta w postaci wiadomości e-mail. Plik można pobrać w czterech różnych rozszerzeniach i otworzyć przy pomocy niemal każdego programu do edycji tekstu. Dzięki możliwość edycji, plik można wykorzystać jako gotowy dokument oraz, w razie konieczności, uzupełnić o własne elementy. Dzięki drodze elektronicznej pomijamy czas wysyłki, plik trafia do klienta natychmiast po zaksięgowaniu płatności.
  • WERSJA DRUKOWANA - wydrukowany i oprawiony dokument, dostarczany kurierem na adres dostawy klienta
Ocena ryzyka zawodowego - Marynarz statku morskiego
Cena: 47.90 zł

Dostępność: NATYCHMIAST

 


Elektroniczna, plik .doc/.docx/.odt/.pdf 47.90 zł
Papierowa, gotowy wydruk - A4 59.00 zł

Brak opinii i ocen.