Ocena ryzyka zawodowego - Kierownik do spraw marketingu

ORZ-0219 - Kierownik do spraw marketingu

Niniejszy produkt - dokumentacja oceny ryzyka zawodowego na stanowisku pracy Kierownik do spraw marketingu została opracowana przez doświadczony zespół specjalistów bezpieczeństwa i higieny pracy. Oferowana ocena ryzyka zawodowego to kompletny dokument, który jest gotowy do wdrożenia. Dokumentacja ta została opracowana w oparciu o obowiązujące przepisy i zgodnie z wymaganiami polskiej normy PN-N-18002. Dzięki formie tabelarycznej, dokument jest wyjątkowo przejrzysty i czytelny, co ułatwia w znaczący sposób przekazanie treści pracownikowi na danym stanowisku pracy.

Dokument oceny ryzyka zawodowego składa się z:

  • strony tytułowej,
  • szczegółowej karty stanowiska pracy,
  • opisu wykorzystanej metody,
  • tabelarycznego wykazu czynników szkodliwych, uciążliwych i niebezpiecznych,
  • kart poszczególnych zagrożeń,
  • metod ograniczania ryzyka na stanowisku pracy,
  • miejsce na podpis pracodawcy, daty utworzenia dokumentacji oraz podpis pracownika.

Dokumentacja dostępna jest w dwóch formach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA (sugerowana) - jest to plik elektroniczny, wysyłany na adres e-mail, wskazany przez klienta w zamówieniu. Zachęcamy szczególnie do zakupu tej wersji oceny ryzyka zawodowego, ze względu na skrócony czas oczekiwania na produkt (wysyłka pliku następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty), a także ze względu na możliwość edycji pliku. Edycja pozwala na dostosowanie dokumentu do potrzeb zakładu pracy oraz uwzględnienie szczegółów na stanowisku pracy, ponadto w razie wystąpienia zmian na stanowisku, dokument bez problemu można edytować w przyszłości.
  • WERSJA DRUKOWANA - drukowana wersja gotowego dokumentu, wysyłana za pośrednictwem kuriera na wskazany w zamówieniu adres pocztowy.

Nasza ocena ryzyka zawodowego zyskuje uznanie wśród inspektorów w całej Polsce. Dzięki szczegółowemu opisowi stanowiska pracy, uwzględnieniu zagrożeń oraz sposobie zapisu informacji, dokument jest wyjątkowo przystępny w swej formie.

Ocena ryzyka zawodowego - Kierownik do spraw marketingu
Cena: 47.90 zł

Dostępność: NATYCHMIAST

 


Elektroniczna, plik .doc/.docx/.odt/.pdf 47.90 zł
Papierowa, gotowy wydruk - A4 59.00 zł

Brak opinii i ocen.