Ocena ryzyka zawodowego - Galwanizer

ORZ-0036 - Galwanizer

Oferowany produkt to najwyżej jakości dokumentacja oceny ryzyka zawodowego na stanowisku -  Galwanizer. Według obowiązującego prawa obowiązek opracowania takiego dokumentu spoczywa na pracodawcy. Dokument został skonstruowany tak, aby w jasny i przystępny sposób przekazać treść pracownikowi. Opracowany został na podstawie powszechnie znanej metody polskiej normy PN-N-18002. To właśnie ta metoda szacowania ryzyka na stanowisku pracy została doceniona przez przedsiębiorców, specjalistów BHP oraz inspektorów pracy.

Nasza ocena ryzyka zawodowego to kompletna dokumentacja, która na potrzeby zakładu pracy może być edytowana lub bezpośrednio wdrożona w struktury bezpieczeństwa i organizacji pracy. Ocena ryzyka zawodowego została opracowana przez najwyższej klasy specjalistów BHP, których wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności, a także współpraca z wieloma pracodawcami pozwoliły skonstruować dokumentację o rzeczowej treści, spójną i przejrzystą. 

Dokument oceny ryzyka zawodowego dostępny jest w dwóch wersjach:

  • WERSJA ELEKTRONICZNA (zalecana) - plik elektroniczny, wysyłany bezpośrednio do klienta na wskazany adres e-mail. Skraca to czas oczekiwania na produkt. Plik jest gotowy do pobrania w czterech rozszerzeniach, co oznacza, że otworzy go każdy program biurowy przeznaczony do edycji tekstu. Dzięki temu dokument, w razie konieczności może być wielokrotnie edytowany.
  • WERSJA DRUKOWANA - drukowana i oprawiona wersja, wysyłana kurierem na adres dostawy, wskazany przez klienta
Ocena ryzyka zawodowego - Galwanizer
Cena: 47.90 zł

Dostępność: NATYCHMIAST

 


Elektroniczna, plik .doc/.docx/.odt/.pdf 47.90 zł
Papierowa, gotowy wydruk - A4 59.00 zł

Brak opinii i ocen.